piątek, 5 sierpnia 2016

Hej, hej

 Miło mi Was, moich pierwszych czytelników, powitać na blogu pt. "Na pustej stronie".

 Prawdopodobnie zabrzmię jak wiele amerykańskich youtuberek, ale jestem naprawdę podekscytowana moją nową stroną, na której będę publikować głównie większość siebie. Będą się tu pojawiały słowa, które teraz wymyślam w głowie i przelewam je na swoją pustą stronę....

 Przy okazji chcę pozdrowić moich znajomych (choć teraz już chyba przyjaciół) z facebooka, w większości zapalonych blogerów, którzy prawdopodobnie jako pierwsi przeczytają moje słowa, które tu piszę.

 Na pewno będę recenzowała książki i filmy, ale czasem może mi błysnąć jakiś pomysł i opublikuję jakiś inny post. Nie obiecuję jakiś stałych dni publikacji, ale myślę, że pojawiać się 2-3 notki w tygodniu (bo przecież nie mogę się teraz "wypisać" i po miesiącu być bez tematów).

 Nie spodziewam się od razu miliona wyświetleń i tysięcy obserwatorów, bo głównie piszę, żeby nie kłębić myśli w sobie. Jeśli nie będzie mnie nikt czytał - trudno, najważniejsze, że oprócz paru przyjaciół mogę się "wygadać" na swoim blogu i nawet mieć na pamiątkę moje bazgroły.

 To chyba tyle na dzisiaj. Jestem wdzięczna, że poświęciłeś parę minut swojego życia dla mnie.

U.

4 komentarze:

 1. Cóż mogę powiedzieć? Początki bywają trudne, ale z czasem na pewno zdobędziesz czytelników, wyświetlenia wzrosną, a komentarzy pod postami będzie sporo. Grunt to cały czas pisać i się nie poddawać. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę rozwoju na blogu!

  http://wielopasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć, cześć i cześć :) Trzymam kciuki za twoją blogową przygodę. Nie zniechęcaj się po miesiącu, czy po dwóch. Prawdopodobnie będziesz mieć taki okres zniechęcenia, bo większość tak ma (jak ja), wtedy pisz, pisz i pisz. :D Cieszę się, że tu jesteś

  OdpowiedzUsuń
 3. Hejka! Super, że założyłaś bloga! Już obserwuję i na bieżącą będę śledziła twoje posty. Blogerów nigdy za wiele! Życzę ci powodzenia w blogowaniu i mam nadzieje, że stanie się to twoją wielką pasują, że poznasz wiele wspaniałych osób i będziesz realizowała swoje pomysły mimo wszystko! Z mojej strony to tyle. Pamiętaj, że początki są trudne, ale z dnia na dzień będzie ci szło coraz lepiej i nigdy nie pożałujesz decyzji o założeniu bloga! :)
  Pozdrawiam cieplutko i trzymam kciuki za twojego bloga! <3
  http://ksiazkiwidzianeoczaminatalii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny post :)
  Obserwuję :)
  pomiedzy-wersami.blogspot.com
  Instagram: @kremciowata

  OdpowiedzUsuń